Skip to content

HAKKIMIZDA

Ankara SARAY HALI YIKAMA firmamız Ankara halı yıkama piyasasında, 2000 senesinden bu yana siz kıymetli müşterilerimize başarıyla hizmet sunmaktadır. Profesyonel anlamda ve hijyenik şartlarda halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, koltuk temizleme gibi temizlik hizmetlerinde faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Müşteri memnuniyeti daima temel önceliğimiz olmuştur. Fabrikamız halı temizleme konusunda 20 yıla yaklaşan tecrübeye sahiptir.

Ankara SARAY HALI YIKAMA en son teknoloji harikası tam otomatik halı yıkama makineleri, halı kurutma makineleri, uzman halı yıkama uzmanları ile tam kapasite hizmet sunmaktadır.

Yaptığı hizmette kalite sınırlarının en üst çıtasını zorlayan bir anlayış ile çalışan firmamız vermiş olduğu güvenilir halı yıkama kalitesi ile bünyesinde binlerce kayıtlı müşterisini barındırmaktadır. Kapalı kurutma alanımız ile yaz-kış fark etmeksizin halı yıkama ve kurutma konularında titizlikle çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerin tüm ihtiyaçlarının vaktinde karşılanması hem müşteri memnuniyetini kazanmayı hem de onlara gelecekte de bizi yeniden seçmeleri için bir sebep oluşturmaktadır. Amacımız güvenilir bir hizmet vermektir.

Sürekli kendini geliştirmesi, dünya çapında ilerleyen teknolojiyi yakından izleyip vermiş olduğu hizmeti son teknoloji ile sağlayıp ve niteliğini devamlı arttırmaktadır. Bu da müşteri memnuniyetini kazanmanın yollarında atılmış iyi bir adımdır. İnsanları halı temizleme konusunda bilinçlendirmeyi ve yeniliklere imza atmayı en önemli görevi saymıştır.

Vizyonumuz

Saray halı yıkama işletmesinin da kendisine özgü bir vizyona sahip olmuştur. Uluslararası değerler ekseninde çalışmayı kendisine bir prensip saymıştır.

Çevreye, doğaya ve topluma olan saygısını kaybetmeden çalışması bu firmayı ön plana çıkaran bir özelliktir. Müşterinin istek ve arzularını ilk planda tutmaktadır. Gelişime açık yaratıcı fikirler üreten elemanlarla çalışmak, iletişime açık olması modern bir yönetim anlayışına sahiptir. Üstün bir çalışma ahlakı ve dürüstlük ilkesini benimsemiş iyi bir şirkettir.