Skip to content

HALI YIKAMA HİZMETİ

ankara halı yıkamaAnkara SARAY HALI yıkama firması halı temizliği işleminde en son teknoloji makinalar ile hizmet sunmaktayız. Halı yıkama da bitkisel esaslı antibakteriyel halı yıkama şampuanları kullanılıyor. Ankara ARAY HALI yıkama olarak profesyonel ekibimiz, halı yıkama makinelerimiz ve hızlı servisimizle bu piyasa da lider bir halı yıkama firmasıyız.

Ücretsiz servisimiz ile kapınızdan alınan halılarınızı, halı yıkama bölümüne almadan evvel halılarınızı özel toz alma makinemizle tüm tozlarından en iyi biçim de arındırıyoruz. Bunun sayesinde halılar içerisindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden temizlenir.

Toz Alma İşlemi

Tozu alınan halı içerisindeki mikropların yok edilmesi amacı ile özel ilaçlanır ve bir süre beklenir.
100% bitkisel ve doğal halı şablonuyla tam otomatik halı yıkama makinemizle halıların ön ve arkası dönüşümlü şekilde halı yıkama makinesinden geçirilir. Varsa lekeye özel işlem uygulanır.

Durulama Ve Santrfüj Aşaması

İyice durulanan halılarınızın saçak temizliği yapılarak santrifüj makinesinde sıkılır. Santrifüj içerisinde tekrar durulama işlemi yapılan halılarınız makineden %95 oranda kuru şekilde çıkar

Kurutma Aşaması

Kurutma odasına alınan halı sıcak ve kuru hava üfleyen doğal gazlı bürlör sistemi ile 3-4 saat gibi kısa bir zamanda kurutulur, ve doğal ortamda bekletilir.

Ambalajlama ve Teslimat Hizmeti

Havalandırılan ve yatımına taranan pırıl pırıl ve tertemiz halılarınız müşteri numarasına göre ayrılır ve zaman kaybetmeden siz kıymetli müşterilerimize bedava dağıttığı servisimiz ile teslimi yapılır.